Darb-ı hiphop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAna SayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışma...

+6
sagoist_girl
sukufee
pitbul
Skew
Kankas
İlteriş
10 posters
YazarMesaj
İlteriş
Admin
Admin
İlteriş

Tanışma... Empty
MesajKonu: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 3:46 pm

Herkes kendini bu bölümde tanıtabilir
https://darb-ihiphop.yetkin-forum.com
Kankas
Admin
Admin
Kankas

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:20 pm

ben engin mahlasım kankas 17 yasındayım ümraniye gençlik fanatik galatasaraylıyım kuvvetmira hastasym
https://darb-ihiphop.yetkin-forum.com/
Skew
Admin
Admin
Skew

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:26 pm

Slm Herkese Ben Gökmen mahlasım DéR!n D@Rbé yaş 18 pc teknisyeniyim hala okuyoruz melankolia hayranıyım
pitbul
Üye
Üye

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 7:12 pm

slm herkese ben serkan mahlas PİTBULL kağıthaneden gangsta ve pop rap ile ilgileniyorum
sukufee
Moderatör
Moderatör
sukufee

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 7:44 pm

slm ben esengül sukufee diyede tanınırım Very Happy her türlü müzik dinlemeyi severim sago,kolo,mozole mirac dinlemeye bayılırım...12.sınıf öğrencisiyim

En son sukufee tarafından Ptsi Ara. 08, 2008 11:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
İlteriş
Admin
Admin
İlteriş

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:09 pm

Merhaba Ben Atakan lakabım ve Tag'im İLTERİŞ.
15 yaşındayım ve graffiti yapıyorum.
Kuvvetmira veya kadıköy acille sınırlamıyorum dinlediklerimi.
İyi olanı dinlerim Wink
sagoist_girl
Süper Moderatör
Süper Moderatör
sagoist_girl

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 9:06 pm

Merhabalar ßen Gülşah. Mahlasım saqoist! Genellikle melankolia dinlerim. İst. güngörende oturuyorum. 15 yaşındayım.
zodiac
Yeni Üye
Yeni Üye
zodiac

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 4:09 pm

bnde ismail mahlasın zodiac istanbul altınnşehirde oturuyorum...bukadar yeter xD
intikam
Admin
Admin
intikam

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 12:29 am

s.a kardeslerim,ben enes mahlas 'intikam' rapde genelde sagopa kajmer dinlerim,ama iyi olan herkezide dinlerim.graf,futbol,ve kankalarımla takılmayı cok severim.(dostluk bitmez ölümüne dostuz.) cheers
pitbul
Üye
Üye

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:01 pm

slm tekrar arkadaşlar ben pitbull grafta yaparım ve sokak futbolu oynuyorum graffiti yapan arklarla birlikte birçalışma yaparım eğer isterlerse elimden geldiğince graf yapıorum iyi olmasada yapmaya çalışıyorum ilgili arklarla birlikte çalışırım ister ve kabul ederlerse
Misafir
Misafir

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 8:21 pm

merhaba ben istanbuldan emre MAHLASIM: writer wise benı herkes tanır graffiti camiasında okadar ovmeme gerek yok bılıyorum ama graffiti hastayım. 20 yasındayım.MOBILYA DEKORASYON OKUYORUM UNIVERSITE'DE yonetıme ve tum uyelerımıze saygılar dılerım... cheers
RuNsTyLe
Yeni Üye
Yeni Üye

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 11:05 pm

meraba arkadaşlar ben mustafa mahlasım RuN yenide olsam writterim..Smile.yaşım 17 sagopa & kolo,kuvvetmire,silahsız kuvvet,mozeli mirac dinlerim ..gölcük anadolu denizcilikde okuyorum tüm writterlen tanısmayı konusmayı beraber bi ortamda şamata şenlik nargile şekli yapmaya bayılırım ve SOKAK futbolu oynarım..SmileSmile
aCme. togO.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aCme. togO.

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 8:56 pm

merhaba bende tolga maslasım togo & acme ayazağada oturuorm 17 yaşındaım kulağıma hoş gelen her türlü rap müziği dinlerim graffiti ile ilgileniorm. end 1 üyesiyim cheers

Tanışma...
1 sayfadaki 1 sayfası