Darb-ı hiphop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAna SayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi

2 posters
YazarMesaj
Skew
Admin
Admin
Skew

Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi   Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:02 am

ÇAÇARONun birisi bulur,DRAMA YOLLARINda ,CÜMLE MÜHENDİSİ bir arkadaşla bunu tartışırken BOOM diye bir ses duyulur.gidip ne olduğuna baktıklarında KÖR SAVAŞÇI bulurlar,hali DÜŞÜNEN CESETi andırmaktadır,ortalık adeta KAN MEVSİMİ gibidir.yaralı askere TERAPİye ihtiyacın varmı ileride [u]TIMARLI HASTANE var istersen götürelim diye sorduklarında savaşçı:KALP ATIŞLARIM 78 BPM ama ÖLÜM BENİM DOĞUM GÜNÜM bu MELANKOLİK olaylar beni yıldıramaz der...ama ONCA SANCI VARKEN nereye diye sorarlar.
cevap verir: SON DURAK UÇURUM,BANA MÜSADE BEYLER der ve KURŞUN ASKER gibi çekiiip gider.bizim geveze ve mühendis arkadaşlar 3 SEFİL ŞAİRi ziyaret etmek için YAĞMUR altında NEDENSE yola düşerler.savaşçının yaptığını DUYGU SÖMÜRGESİ olarak düşünmektedirler.
az ileride PAVLOVUN KÖPEĞİ ile karşılaşırlar.KARİKATÜR KOMEDYA haliyle SOĞUK KÜVETte duş almaktadır.neyin var senin diye sorarlar. o da NEYİM VARKİ-VATANIMDAN başka,[u]YOKLUK İÇİNDE VARLIK ÇEKSEMDE-KENDİME SARILIR DONARIM der.onu bir BAYTARa götürmeyi teklif ederler.ama köpeğin gözündeki SANSÜR PERDESİni farketmezler.köpek haykırırcasına MÜTALAM sizler değilsiniz SİTTİRİN GİDİN-RAP EYLEMEyin zaten BEBEĞİM ÖLDÜ-GÜNLERİM AĞLAK birde sizle uğraşamam der.
geveze ve mühendis kızgın bir şekilde'al..al işte..AL BİDE BURDAN YAK' diyerek uzaklaşırlar.
sefillerin yanlarına vardıklarında kapıda bir ŞİKAYETNAME görürler,içeri girdiklerinde MASKELİ BALO yaptıklarına tanık olurlar.ortamdaki ROMANTİZMAdan çok etkilenirler.bir köşede duran PESİMİST LİSELİ KIZın yanına doğru giderler.kapıda asılı duranın kimin MARİFETNAMEsi olduğunu sorarlar.kız o sırada adeta BİR PESİMİSTİN GÖZYAŞLARI gibi yaşlar akıtmaktadır,İSTEDİĞİMİ VERİN diye haykırır.neden ağladığını sorduklarında kız:KÜRDAN KOLLAR der.mühendis kızarak:LA KAYYUME İLLAHU kızım DİYET yapmaktan vazgeç o zaman der.kız: AKLIMIN ODALARInda ama ETKİ TEPKİ meselesi der.geveze şaşırır kendi kendine sorar KADER Mİ YAZMIŞ bunları.daha sonra [u]İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ diyerek KAJMERAN adlı kişiye sorarlar...cevabı: ben daha 24 yaşındayım ARUZ ÖLÇÜSÜ nedir onu bile bilmem..hem[u] DÖRT TARAFIM YALAN,TAMU OTOBÜSÜ beni bekliyor gitmem lazım diyerek BAĞDATa doğru yola düşer...geveze ve mühendis etrafı iyice [u]ANALİZ ettikten sonra,[u]56 DENKLEMLİ İNTRO
kurarak 'HAYAT ARABAMLA 2005 MİL' yapacağız dercesine gitmeden EVVELA ELVEDA der ve giderler....

Alıntıdır
https://darb-ihiphop.yetkin-forum.com
aCme. togO.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aCme. togO.

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi   Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 2:27 am

çok teşekkürler okudum dehşet bişi...
Skew
Admin
Admin
Skew

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi   Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:58 pm

teşekkür ederim kardeşim
https://darb-ihiphop.yetkin-forum.com

Sagopa Kajmer Şarkılarının Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa kajmer(24)
» Sagopa Kajmer-Vasiyet
» Sagopa Kajmer-Maskeli Balo
» Sagopa Kajmer'e En Çok Yakıştırdığınız Mahlas Hangisidir?
» Sagopa Kajmer - Gölge Haramileri